1 | Elusive Flyer | Emma Jane Roberts
2 | Eco-vets Ice Man Cometh | Paul Hart
3 | Moonsmooch | Bronwyn Pruett
4 | Silvistra Sylph | Ingrid Opperman
5 | Ruby Tuesday | Candice Laverge
6 | Dear Mr President | Whitney Deverneuil
7 | Kissed By Fire | Melanie-Jane Blair
8 | Racey Stacey | Lize Prinsloo
9 | White Waters Only Laqueta | Celia Kelly
10 | Memory Lane | Jenna Morris
11 | Raven King | Anna Mulcahy
12 | Red Dawn | Shelley Van Der Wel
13 | Extreme Dubai | Gabi Jordaan
14 | Oki Doki | Samantha Mckinley
15 | Bedazzled Joker | Sara Riekert
16 | Gazelle G | Emma Jane Roberts
19 | Maximus | Ashley Cox
20 | Artemis | Astrid Eva-Lilian Blair
22 | Sk Equestrians Pamushanas Pride | Shaneen Krzyza
23 | Viva Pi Pa | Whitney Deverneuil
24 | Gate House | Danielle Brown
25 | Sweet Refrain | Jessica Caldwell
26 | Awol | Michelle King
27 | Arrow Sky | Nicole Laranjeira
28 | Krewkut Seeis Lyana | Liam Emmett
29 | Levi | Carey Tillard
30 | Super World | Francois Viljoen
31 | Crayon | Shaneen Krzyza
32 | Eco-vets Bulletin | Paul Hart
37 | Silver | Melanie Swanepoel
38 | Diamonds Houdini | Ashleigh Strydom
39 | Painted Heisse Maroni | Liam Gibb
40 | Oskari | Tyler Day
41 | Morgana Le Fay | Louise Schubert
42 | Alimony | Andrew Bon
43 | Abbotsbury | Sarah Bon
44 | Flickas Tiara | Sibusiso Sibiya
45 | Olivers Mount | Deborah Maguire
46 | Salted Caramel | Anne Mercier
47 | Hublot PS | Christelle Van De Merwe
48 | Seeis Antonette | Shane Rorke
49 | Arapaho | Michelle King
50 | Conti Con Isolde | Aidan Gibb
51 | Wows Dublin In The Green | Peter Evans
52 | Ec Noble Splendour | Louise Schubert
53 | Walt | Georgia Meyer
54 | Krushanis Eclipse | Thiane Hall
55 | Draco | Duane Deysel
58 | Las Casas | Ingrid Opperman
59 | Pedros Secret | Charles Peternell
60 | Henson Emma | Whitney Deverneuil
63 | Krushanis Nevada | Adrienne Macdonald-Hutcheson
64 | Just Liberty | Lila Bruckmann
65 | Olympic Flame | Shea Wright
66 | J Edgar | Nicole Laranjeira
67 | Voigtskirch Orion | Anita Haltmann
68 | Spark A Rhythm | Bronwyn Pruett
69 | Lighting The Fire | Jane Brown
70 | Seven Merlots | Thokozani Nhlabatsi
71 | Capital Cleveland | Murray Pote
72 | Gondor Penelope | Adrienne Macdonald-Hutcheson
72 | Highlander Farriers Callaho Egalite | Shea Wright
73 | Equifox Convoy | Abby Hanes
74 | Branic Honkey Tonk Girl | Hannah Alys Allen
75 | Just Jasper | Adrienne Macdonald-Hutcheson
Prize Givings